Sorular Jalupro Logo Klinikler

SIK SORULAN SORULAR

Jalupro® Gençlik Serumu Nedir?

Jalupro® Gençlik Serumu cildinizin yaşlanma, güneşin zararlı etkileri, stres, ve kötü beslenme gibi nedenlerle kaybettiği nemi ve canlılığı geri kazandırmak için İsviçreli bilim adamları tarafından dizayn edilmiş bir cilt gençleştirme ürünüdür.


Jalupro® Gençlik Serumunun içeriğinde ne var?

Jalupro® Gençlik Serumu’nun içeriğinde vücudumuzda doğal olarak bulunan ve yaşlanmayla birlikte azalan hyalüronik asit bulunmaktadır. Hyalüronik asit cildinize anında nem ve canlılık kazandırmak ve sonuçları hemen görebilmeniz için özel olarak dizayn edilmiştir.

Ayrıca Jalupro®, kollajen eksikliğine bağlı olarak cildinizde oluşan kırışıklık ve sarkmaları ortadan kaldırmak için İsviçreli bilim adamları tarafından dizayn edilmiş patentli bir amino asit bileşimine sahiptir. Bu sayede kırışıklık ve sarkmalarda mükemmel sonuçlar sağlar.


Jalupro® hangi amaçlarla kullanılmaktadır?


Jalu-Tox uygulaması nedir ve hangi bölgelerde etkilidir?

Jalu-Tox uygulaması; Jalupro® Classic ürünü ile botilinum toksin ürününün belirlenen oranlarda karıştırılarak hazırlandığı ve özellikle yüz, boyun ve dekoltede oluşmuş ince kırışıklıkların giderilmesinde etkili bir uygulamadır. Jalu-Tox uygulaması içeriğindeki Jalupro® Classic ile cilt kalitenizi artırabilir, botilinum toksin ile de kırışıklıklarınızı açarak çifte etki elde edebilirsiniz.


Jalu-Tox kaç seans yapılmalıdır?

Jalu-Tox tek seans uygulanır. Sonrasında cilt tipinize uygun olarak Jalupro® Classic ve/veya Jalupro® HMW ile kalan seanslarınıza devam edebilirsiniz.


İçeriğinde cildime zarar verecek bir madde var mıdır?

Jalupro® Gençlik Serumunun içeriğinde cildinize zararlı olabilecek hiçbir içerik bulunmaz. Jalupro® Gençlik Serumunun içeriğinde cildiniz tarafından doğal olarak üretilen hyalüronik asit ve kollajen sentezi için gerekli amino asitler bulunur.


Jalupro® Gençlik Serumu nasıl uygulanır?

Jalupro® yüksek konsantrasyonlarda hyaluronik asit içeren formülü mezoterapi gibi cildin üst tabakasına ince iğnelerle uygulanır. Öncelikle yüze uyuşturucu bir krem sürülür ve ağrı olması engellenir, sonrasında ufak aralıklarla cildin ihtiyacı olan alanlara uygulama yapılır.


Jalupro® Gençlik Serumu uygulaması ne kadar sürer?

Jalupro® Gençlik Serumu uygulaması hazırlık aşaması dahil olmak üzere yarım saat ayırmanız yeterlidir.


Jalupro® uygulaması sırasında acı hissedecek miyim?

Jalupro® Gençlik Serumu, çok ince iğnelerle yüzeysel olarak yapılan bir uygulamadır. Uygulama öncesinde cildinize uygulanan anestezik krem sayesinde uygulama neredeyse acısız olarak yapılmaktadır.


Uygulamasının sonuçlarını ne zaman görebilirim?

Jalupro® Gençlik Serumu uygulamasının sonuçları, uygulamadan sonraki gün görmeye başlayacaksınız. Jalupro® Gençlik Serumu’nun etkisi, gözle görünür canlanma ve nem, devam eden seanslarla kırışıklık ve sarkmalarda azalma olarak kendini gösterecektir.


Jalupro® Gençlik Serumunun kalıcılığı ne kadardır?

Jalupro® Gençlik Serumu uygulamasının cildinize kazandırdığı canlılık ve esneklik 1 yıla kadar devam eder. Sonuçların kalıcılığı sizin metabolizma hızınız, genetik yapınız ve çevresel faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu nedenlerle estetik sonuçların kalıcılık süresi kişiden kişiye farklılık gösterebilir.


Mevcut herhangi bir yan etki var mı?

Jalupro® Gençlik Serumu İsviçreli bilim adamları tarafından geliştirilmiş patentli içeriği sayesinde cildinizde reaksiyona ve yan etkiye neden olmaz.


Jalupro® Gençlik Serumu’nu diğer cilt gençleştirme tedavilerinden farklı yapan nedir?

Jalupro® Gençlik Serumu, patentli içeriği ile cildinizdeki canlılık ve kırışıklıklardaki azalma etkisini ilk günden itibaren sunar. Bu etki birinci ayın sonunda maksimum seviyesine ulaşır ve 1 yıl boyunca devam eder.

JALUPRO®'yu sosyal platformlardan takip edebilirsiniz!